Aromatické visačky

Aromatické visačky sú vyrobené z papiera s vysokou gramážou, sú potlačené obojstranne fototlačou (ofset) alebo sieťotlačou. Visačka je napustená vôňou, ktorá je fixovaná pomocou polyméru, čo zabezpečí dlhé a plynulé uvoľňovanie vône. Databáza obsahuje viac ako 250 výsekových razníc. Visačky sú uchytené na gumičke alebo umelohmotnom háčiku.

Aromatické visačky 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
  • 3D aromatická visačka je potlačená technológiou sieťotlače alebo ofsetu v režime CMYK (plnofarebná potlač). Jedná sa o výrobok firmy BEMAT, ktorá splňuje i veľmi prísne nároky na prezentáciu a predaja v sieti obchodov, čerpacích staníc, hotelových recepcií a ďalších miest predaja a reklamnej prezentácie.

  • Aromatická reklamná visačka potlačená technológiou sieťotlače, na ktorú je možné použiť jednu až štyri farby na stranu visačky. Jedná sa o výrobok firmy BEMAT, ktorá splňuje i veľmi prísne nároky na prezentáciu a predaja v sieti obchodov, čerpacích staníc, hotelových recepcií a ďalších miest predaja a reklamnej prezentácie.

  • Aromatická reklamná visačka potlačená technológiou ofset v režime CMYK (plnofarebná tlač) Jedná sa o výrobok firmy BEMAT, ktorá splňuje i veľmi prísne nároky na prezentáciu a predaja v sieti obchodov, čerpacích staníc, hotelových recepcií a ďalších miest predaja a reklamnej prezentácie.

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek